Kategori arşivi Genel

ileEdk Elektronik

Uydu Anten Kurulum

Çanak Anten Kurulum

Uydu Anten Kurulum olarak Ankara ‘ nın her semtine  uydu servisi  hemen arayın  % 20 indirimli fiyatlarımızdan yararlanın. 

2006 yılından bu yana hizmet veren firmamız her türlü çanak montaj, uydu arıza, uydu servisi, merkezi uydu sistemleri, diafon sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, multi focus çanak anten montajı, uydu alıcıları satış, lnb satış olmak üzere bir çok dalda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. için firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri çanak anten kurulum. arıza ve yön ayarı yapmaktayız. Her türlü çanak anten montajı yapabilen firmamız, yaptığı tüm işlerde garantili olarak yapmaktadır.

Türksat çanak anten kurulum, Türksat uydu anten yön ayarı, Türksat tv frekans ayarlama başlıca işlerimizdendir. Haftanın 7 günü çalışan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Çanak Anten Kurulum,

Çanak anten arıza Ankara,

Çanak anten servisi,

Çanak anten yön ayarı,

Uydu Anten Kurulum,

Uydu Anten Servisi,

Uyducu Ankra,

Güvenlik Kamera Arıza,

Güvenlik Kamera Kurulum Firması Ankara,

Diafon Sistemleri Ankara,

Uydu Servisi Ankara

Diafon Arıza Ankara,

Merkezi uydu sistemleri Ankara,

Merkezi uydu sistemleri arıza,

Uydu anten teknik servisi,

Uydu arızalarına bakan firma,

Uydu anten yön ayarı yapan firma,

Uydu anten kurulum ve montaj işlemlerinizi uzman personelimizle yapmaktayız. Uydu anten teknik servisi bizim işimiz. Artık kapı kapı uyducu aramaya son verebilirsiniz. Uydu anten kurdurmak ve firmasını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çanak anten boyutları kurduracağınız uyduya göre değişmektedir. Türksat uydusu için 65 cm çanak anten yeterlidir. Türksat çanak anten için 65 cam çanak anten değişeceği durumlar bulunduğu konumdan dolayı değişebilir. Örnek verecek olursak önünde bina yada ağaç geliyorsa ve sinyal gücünü düşürüyorsa , kısacası sinyal gücünü etkileyen her durumda çanak anten boyutu değişebilir. Birde kablo mesafesi 100 metreyi aşan durumlarda çanak anten boyutu değişebilir.

Merkezi uydu sistemlerinde genelde büyük çanak anten 100 cm çanak anten boyutu kullanılmaktadır. Çok fazla kullanım olacağından dolayı sinyal gücünü artırmak için büyük çanak anten kullanmak en doğru seçim olacaktır. Bu saydıklarımız Türksat uydusu içindir. Örneğin Astra uydusu için bu boyut farklı olacaktır. Uydu anten servisi olarak birinci sınıf malzeme kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf malzeme kullanmamızın amacı kullanacağınız ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Günümüzde artan güvenlik kamera ihtiyacınızı da karşılayan firmamız arızalarınızı, sıfırdan montaj ve kurulumlarınızı itina ile yapmaktadır.

Diafon arıza ve kurulumlarınız için ayrıca talepte bulunabilirsiniz.

ileEdk Elektronik

Uyducu Ankara

Uyducu Ankara olarak teknik destek vermekteyiz. Uydu anten servisi olarak garantili servis anlayışından vazgeçmeyen ankara uydu servisi firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için en üst model araç ve gereçlerle uydu teknik hizmeti vermektedir. Uyducu Ankara her zaman en iyisi olma yolunda.

Ankara Uydu Teknik Servisi

Ankara Uyducu

Ankara teknik servisi olarak sizlere kaliteli hizmet ve güvenilir hizmet vermek için haftanın 7 günü teknik destek vermekteyiz. Uydu anten servisi Ankara’ da lider olma yolunda devam etmektedir. Uydu sistemleri her geçen gün lüx olmaktan çıkıp zorunlu ihtiyaç haline gelmektedir. Uydu kanalları her geçen gün artmakta olup tv kanal sayısı uydularda artmaktadır. Yeni uydu kanalları televizyon bağımlılığımızı artırmaktadır. İletişim ve haberleşme araçlarından biri olan uydu sistemleri günümüzde daha önemli hale gelmektedir. Bu sebeple uydu sistemleri arıza ve kurulumları içinde teknik destek hizmeti de önem arz etmeye başlamıştır.

Antenci Ankara

Antenci Ankara olarak teknik destek vermek en önemli işlerimizden biridir. Anten servisi olarak Ankara’nın her yerine uydu teknik destek vermekteyiz. Anten arızaları kötü hava koşulları sebebiyle bozulup arızalanabilmek te Ankara uydu servisi sizlere bu konuda tam destek vermeye devam etmektedir.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri olarak arıza ve kurulum olarak hizmet veren Ankara uydu servisi hizmeti veren firmamız bina iş yeri , apartman, villa istenen her yere özel fiyat verilir. Fiyatlarımız dolar kuruna göre hesaplanmaktadır. Merkezi uydu sistemleri için vereceğimiz fiyatlar belirli süre için geçerli olmaktadır. Uydu santralleri 10/ 8 santral den başlayıp 10/90 santrale kadar bulunmaktadır.

Uydu Anten Ustası

Uydu anten ustası olmak tecrübe ve bilgiye dayalı bir iştir. Uydu anten ustası aramak istediniz ve Ankara’da evime yakın uygun fiyat verebilen bir anten ustası bulmak istediyseniz o zaman doğru adrestesiniz. Öncelikli Çankaya bölgesinde hizmet veren firmamız Ankara’nın her yerine teknik destek vermektedir. Çankaya uydu servisi olarak sizlere birinci sınıf malzeme vermekten gurur duyarız. Uydu anten firmamızdan fiyat almak için iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Edk elektronik.

ileEdk Elektronik

Diafon Sistemleri Kurulum Firması

 Diafon Firması Ankara 

Ankara diafon firması  olarak  satış, montaj ve kurulum  olarak hizmet vermekteyiz. Eski diofon sistemlerinin yerine en son teknolojiyle yerine alan görüntülü diafon sistemleri ile rahatlığı ve güvenliği yaşayın. Görüntü netliği ile size gelen kişiyi rahatça görebilirsiniz. Apartman dış kapınızda şifreleme sistemi kullanarak hiç anahtar kullanmadan kapınızı açıp evinize rahatça girebilirsiniz. Artık anahtar kullanımına son. Her türlü yere montajı yapılabilen bu diofon sistemiyle bizden hizmet alabilirsiniz. Audio ve Netelsan diafon teknik servis ve arıza durumlarınıza garantili olarak bakmaktayız.

Diafon Arıza, 

Diafon Kurulum,

Ankara Diafon montaj,

Diofon kurulum,

Ankara Diafon Firması,

Diafon montaj ve arıza servisi,

Audio Diafon Teknik Servisi,

Netalsan Diafon Teknik Servisi,

Sesli görüntü apartman sistemleri

En Uygun Fiyatlarla Diafon

Firmamız sıfırdan diafon yapan firmanın yanı sıra arızalara da bakmaktadır. Bünyesinde çeşitli diofon modelleri bulunduran firmamız sizlere garantili olarak hizmet vermektedir.  

Apartman  iş yeri,  ve siteler için montajı yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler daha çok apartman ve sitelere  uygulanmaktadır. Bunula birlikte genelde bireysel olarak villa tipi evler için uygulanan modellerde de bulunmaktadır. Ofis tarzı ve iş yerlerinde güvenliğin sağlanması ayrıca dışarıdan gelen kişinin kim olduğunun anlanması için kullanışlı ürünlerdir.
 
Günümüzün yeni yapı inşaat projelerinin genelinde  tercih sebebidir. Sosyal tesis, güvenlik kulübeleri, diğer dairelerle direk olarak görüşme sağlayabilme özellikleriyle  inşaat firmaları  tarafından benimsenmiş durumdadırlar.
 
Ekran boyutları, model ve özelliklerine göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Konuşma sistemlerinde 2,5 inç ekrandan 7 inç ekran boyutuna kadar farklılık sunmaktadır. Ayrıca daireler arası görüşme, bloklar arası,   görüşme gibi  olanaklar sağlamaktadır.
 
Daire içi zil paneli, monitör, santral, güç kaynakları gibi  elektronik parçaların  çalışması ile görüşme ve konuşma imkanı sağlanabilmektedir.
 
Konu ile ilgili  bilgi, keşif ve fiyat teklifi  için bize ulaşabilirsiniz.
 
Ankara’ da kapı kapı diafon firması aramaya son sizlere bir telefon kadar yakınız. Görüntü ve ses problemleriniz için teknik servis isteyebilirsiniz.  En ucuz diafon marka model fiyatı almak için haftanın 7 günü firmamızı arayabilirsiniz. Çankaya ilçesi başta olmak üzere Ankara’nın her yerine teknik servis hizmetimiz vardır. 

ileEdk Elektronik

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Firması

Güvenlik kamera sistemleri firması olarak 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Güvenlik kameraları adından da anlaşılacağı gibi sizlere daha güvenli ortam sağlamak için çok büyük faydalar sağlayan bir sistemdir. İster iş yerinize isterse oturduğunuz yere kurulum yaptırabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri firması olarak ahd ve ip olarak kurulum, montaj ve teknik destek vermekteyiz. Tüm kameraların arızalarına bakmaktayız.

Güvenlik kameraları hırsızlığa karşın caydırıcı olduğu kadar ortalama 30 gün 7/24 saat kayıt yapabilme sayesinde eskiye dönük kayıt izleme imkanı sağlar. Eğer bulunduğunuz yerde merkezi uydu sistemi varsa güvenlik kameraları sayesinde bahçenizi otoparkınızı yani güvenlik kamerasının gösterdiği her yeri rahatça evinizdeki televizyon ‘dan izleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlükte (HD) ve diğer modellerimizle satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Ankara Güvenlik Kamera Firması ,

Güvenlik kamera arıza ,

Çanaka’da güvenlik kamera firması ,

ahd güvenlik kamera,

ip güvenlik kamera ,

güvenlik kamera ustası ,

güvenlik kamera teknik servisi ,

Güvenlik kamerası sistemleri   sınırlı olmamakla birlikte ülkemizde  çeşitli özellikler sahip kameralar bulunmaktadır. Teknolojinin gelişimiyle  güvenlik kameraları da birçok işlevsel özelliklerle donanmış durumdadır. Geçmişte sadece basit analog kameralar ile kullanılabiliyor iken günümüzde ahd ve IP kameralarla da görüntüleme yapılabilmektedir.

Güvenlik kameraları; yüksek görüntü hd  kalitesi ile gece ve gündüz, iç ve dış mekanlarda görüntü kaydı yapabilmektedir. Güvenlik kameraları  HD özelliği ile yüksek kalitede görüntü alınabiliyor iken  LED teknolojisi sayesinde  karanlık ortamlarda da net görüntü elde edilebilmektedir.

Güvenlik kamerası sistemlerinde görüntü kalitesini arttıran baş etkenlerden biri  güvenlik kamerası çözünürlüğüdür. Geniş bir bölgede  güvenlik ihlali fazla olabileceği düşünülerek, bu alanlarda yüksek çözünürlüğe sahip olan  zoom özellikli kameralar  tercih edilebilmektedir. Güvenlik kamerası zoom özelliği ile uzak olan noktaların yakınlaştırılması mümkün  kılınabilmektedir.

Çok daha geniş bir alanda güvenlik sağlanması durumlarında, hızlı doom ya da PTZ kameralar tercih edilebilmektedir. Hızlı Doom ve PTZ kameralarda, kamera açısı dijital olarak değiştirilebildiğinden geniş alanların izlenmesi çok daha kolay olmaktadır. Güvenlik kamerası 360o dönme aralığında hareket edebilmektedir. Bu nedenle yapısı  kubbe şeklinde olabilmektedir. Kubbe şeklinden ötürü lens döndüğü zaman fark edilmemekte ve bu da caydırıcılığı dahada çok arttırabilmektedir.

ileEdk Elektronik

Merkezi Uydu Sistemi Firması

Merkezi Uydu Sistemi Firması

Merkezi uydu sistemi firması olarak  2006 yılından bu yana garantili olarak yapmaktayız. Apartmalar , iş yerleri, resmi daireler başta olmak üzere istenilen her yere merkezi uydu sistemi firması olarak birinci sınıf malzemelerden yapmaktayız. Merkezi uydu sistemlerinde hat sıkıntısı yoktur. Arzu edilen kadar kablo hattı çekilebilir. Merkezi uydu santral sistemlerinde arızalarına garantili olarak bakmaktayız. En uygun ve ucuz modellerimiz için fiyat almak için firmamızı arayabilirsiniz. Teknik destek olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin hepsi 2 yıl garantilidir.

10 DAİRELİK MERKEZİ SİSTEM FİYAT

1) 8/10 NEXT SANTRALİ KASKATLI

2) 200 M YERLİ KABLO

3) 2 ADET 110 DERECELİK ÇANAK ANTEN

4) 2 ADET NEXT SANTRAL LNB

5) 1 ADET 70 DERECELİK DİJİTÜRK İÇİN ÇANAK

6) 1 ADET DIGITURK LNB

FİYAT :1300 TL

Bu sistemde Türksat, Hotbird, Dijitürk ve D-Smart yayınlarını rahatça izleyebilirsiniz. Santral kaskatlı takılmaktadır ileride daha fazla hat ihtiyacı olablir amacıyla. Bu merkezi sisteme 16 lık ,24 lük, 32 lik, gibi santraller eklenebilir.

12 DAİRELİK MERKEZİ SİSTEM FİYAT

1) 12/10 NEXT SANTRALİ KASKATLI

2) 200 M YERLİ KABLO

3) 2 ADET 110 DERECELİK ÇANAK ANTEN

4) 2 ADET NEXT SANTRAL LNB

5) 1 ADET 70 DERECELİK DİJİTÜRK İÇİN ÇANAK

6) 1 ADET DIGITURK LNB

FİYAT : 1500 TL İŞÇİLİK DAHİLDİR

Merkezi uydu sistemi firması olarak yaptığımız kurulumlar da  Türksat, Hotbird, Dijitürk ve D-Smart yayınlarını rahatça izleyebilirsiniz. Santral kaskatlı takılmaktadır ileride daha fazla hat ihtiyacı olablir amacıyla. Bu merkezi sisteme 16 lık ,24 lük, 32 lik, gibi santraller eklenebilir.

16 DAİRELİK MERKEZİ SİSTEM FİYATI

1) 16/10 NEXT SANTRALİ KASKATLI

2) 200 M YERLİ KABLO

3) 2 ADET 110 DERECELİK ÇANAK ANTEN

4) 2 ADET NEXT SANTRAL LNB

5) 1 ADET 70 DERECELİK DİJİTÜRK İÇİN ÇANAK

6) 1 ADET DIGITURK LNB

FİYAT : 2000TL (İŞÇİLİK DAHİLDİR.)

Bu sistemde Türksat, Hotbird, Dijitürk ve D-Smart yayınlarını rahatça izleyebilirsiniz. Santral kaskatlı takılmaktadır ileride daha fazla hat ihtiyacı olablir amacıyla. Bu merkezi sisteme 16 lık ,24 lük, 32 lik, gibi santraller eklenebilir.

ileEdk Elektronik

Eletrik Arıza Tamir Ustası

Elektrikçi Ustası Ankara

Elektrikçi Ustası Ankara Edk elektronik elektrik arıza işlerinize garantili servis anlayışıyla hareket ederek 2006 yılından bu yana sizlere kesintisiz destek vermektedir. Ankara ilinden hizmet veren EDK elektronik tüm elektrik işlerinize tecrübeli ustalarıyla hizmet vermektedir. Elektrik arıza, sigorta değişimi, priz değişimi, avize montaj, kablo çekimi, sigorta kutusu değişimi, avize montajı, led aydınlatma, apartman içi otomatik aydınlatma, akıllı anahtarsız apartman kilitleri vb işleriniz için firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Yeni taşındınız evinizin avizelerin montajı mı yapılacak o zaman hemen Edk Elektroniği  arayabilirsiniz. Evinizdeki sigortalar atıyor mu yada prizler eskidi değişmesi mi gerekiyor hemen Edk elektroniği arayabilirsiniz. Elektrik ustası olmak tecrübe ve uzmanlık ister. Ankara Çankaya Edk elektronik tam size bu konuda yardımcı oluyor.  Bir elektrikçi aradıysanız bir telefon kadar yakınız. Kapı kapı elektrik ustası aramaya son.

Detaylı bilgi almak için Edk Uydu Servisi firmamızı arayabilirsiniz. İster iş yeri ister ev veya bina olsun tüm here yere teknik servis hizmetimiz vardır. Evinize kablo hattı çektirmek mi istediniz. Prize elektrikli cihazınız uzak mı kaldı uzatma kablosu çektirmek mi istiyorsunuz o zaman hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Elektrik arızalarını bulmak tecrübe ister. Çankaya ilçesi başta olmak üzere Ankara’ nın her yerine elektirk teknik servis hizmetimiz mevcuttur.  Yeni taşındınız ve evinizdeki prizler çok eski, kullanılmaz durumda uygun fiyat işçilik ve ürün fiyatlarımızdan yararlanmak için bilgi alabilirsiniz.  Elektrikçi ustası olmak zaman ister zaman ve tecrğbeyi bir araya getiren Edk elektronik sizlere garantili servis anlayışıyla hareket ederek bugünlere geldi.

Eviniz, iş yeriniz yada apartman içi aydınlatmalarınızı konusunda uzman personelimizle yapıyoruz.  Led aydınlatma olsun, otomatik apartman içi aydınlatma olsun her türlü montaj işini garantili hizmet anlayışıyla yapıyoruz.

Hizmet verdiğimiz bölgelerden bazıları;

Ankara elektrikçi ustası, bağcılar elektrikçi, bağlıca elektrikçi, balgat elektrikçi, birlik mahallesi elektrikçi, çankaya elektrik firması, çankaya elektrik ustası, çankaya elektrikçi, dikmen elektrikçi, elektirikçi, elektrik arıza firması, ellinci yıl uydu servisi, emek elektrikçi, gazi osman paşa elektrikçi, incesu elektrikçi, kavaklıdere elektrikçi, kırkkonaklar elektrikçi, kolej elektrikçi, küçükesat elektrikçi, mustaf kemal mahallesi elektrikçi, nenehatun elektrikçi, oran elektrikçi, seyranbağları elektrikçi, tunalı hilmi elektrikçi, türközü elektrikçi, yıldız elektrikçi

ileEdk Elektronik

İnternet Modem Kurulum Firması

İnternet Modem Kurulum Firması

İnternet Modem Kurulum Firması olarak Edk elektronik 2006 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize tüm internet modem kurulum, arıza servisi olarak Ankara’nın her yerine servis imkanı ile teknik destek vermektedir.

Bulunduğunuz yerde internet veya modeminizde sorun mu yaşıyorsunuz ? Yada internet kablusu cat5 yada cat 6 mı çektirmek mi istiyorsunuz ? O zaman doğru adrestesiniz. Firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde artık çoğu evde bulunan ve vazgeçilmez unsurlardan olan internet hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Hemen hemen her konuda internetten faydalandığımız şu dünyada bazen de olsa ufakta olsa arızalarla karşılaşabiliyoruz. Genelde internet hızı yavaşlaması olarak karşımıza çıkan bu arızalardan kurtulmak için Edk elektroniği arayabilirsiniz.

İnternet hızı yavaşlama sorunları bir çok nedene bağlıdır. Evinize gelen dış kablo hattında sorun olabilir. Bunun için ilk önce internet hizmeti aldığınız kurumu arayarak arıza var mı diye kayıt açtırmanız gerekecektir. Eğer dış hattan gelen kablonuzda sıkıntı yoksa Edk elektronik bu devrede ortaya girmektedir. Sizlere hafta sonu teknik destek veren firmamız garantili olarak hizmet vermektedir.

Yeni abone oldunuz ama nasıl internet kurulumu yapacağınızı bilmiyorsunuz o zaman hemen firmamızdan talep oluşturabilirsiniz. İnternet sinyali bulunduğunuz odada çekmiyor yada sinyal az geliyor ise, otel , bina, iş yeri , wifi internet kurulum, kablo hattı döşettirmek istiyorsanız o zaman doğru adrestesiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ankara ‘ nın her yerine teknik servis hizmetimiz vardır.

bağcılar internet teknik servisi, bağlıca internet teknik servisi, balgat internet teknik servisi, birlik mahallesi internet kurulum firması, çankaya internet kurulum firması, cinnah internet arıza servisi, dikmen internet kurulum teknik servisi, emek internet arıza servisi, gazi osman paşa internet kurulum firması, incesu internet arıza teknik servisi, internet arıza servisi, internet kurulum firmas, kırkkonaklar internet arıza servisi, kolej internet arıza teknik servisi, küçükesat internet arıza firması, mustafa kemal mahallesi internet arıza, nenehatun internet teknik servisi, oran internet arıza servisi, seyranbağları internet teknik servisi, türközü internet arıza servisi, yıldız internet teknik servisi

Call Now ButtonHemen Ara