Uydu Anten Kurulum

ileEdk Elektronik

Uydu Anten Kurulum

Çanak Anten Kurulum

Uydu Anten Kurulum olarak Ankara ‘ nın her semtine  uydu servisi  hemen arayın  % 20 indirimli fiyatlarımızdan yararlanın. 

2006 yılından bu yana hizmet veren firmamız her türlü çanak montaj, uydu arıza, uydu servisi, merkezi uydu sistemleri, diafon sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, multi focus çanak anten montajı, uydu alıcıları satış, lnb satış olmak üzere bir çok dalda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız. için firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri çanak anten kurulum. arıza ve yön ayarı yapmaktayız. Her türlü çanak anten montajı yapabilen firmamız, yaptığı tüm işlerde garantili olarak yapmaktadır.

Türksat çanak anten kurulum, Türksat uydu anten yön ayarı, Türksat tv frekans ayarlama başlıca işlerimizdendir. Haftanın 7 günü çalışan firmamızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Çanak Anten Kurulum,

Çanak anten arıza Ankara,

Çanak anten servisi,

Çanak anten yön ayarı,

Uydu Anten Kurulum,

Uydu Anten Servisi,

Uyducu Ankra,

Güvenlik Kamera Arıza,

Güvenlik Kamera Kurulum Firması Ankara,

Diafon Sistemleri Ankara,

Uydu Servisi Ankara

Diafon Arıza Ankara,

Merkezi uydu sistemleri Ankara,

Merkezi uydu sistemleri arıza,

Uydu anten teknik servisi,

Uydu arızalarına bakan firma,

Uydu anten yön ayarı yapan firma,

Uydu anten kurulum ve montaj işlemlerinizi uzman personelimizle yapmaktayız. Uydu anten teknik servisi bizim işimiz. Artık kapı kapı uyducu aramaya son verebilirsiniz. Uydu anten kurdurmak ve firmasını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çanak anten boyutları kurduracağınız uyduya göre değişmektedir. Türksat uydusu için 65 cm çanak anten yeterlidir. Türksat çanak anten için 65 cam çanak anten değişeceği durumlar bulunduğu konumdan dolayı değişebilir. Örnek verecek olursak önünde bina yada ağaç geliyorsa ve sinyal gücünü düşürüyorsa , kısacası sinyal gücünü etkileyen her durumda çanak anten boyutu değişebilir. Birde kablo mesafesi 100 metreyi aşan durumlarda çanak anten boyutu değişebilir.

Merkezi uydu sistemlerinde genelde büyük çanak anten 100 cm çanak anten boyutu kullanılmaktadır. Çok fazla kullanım olacağından dolayı sinyal gücünü artırmak için büyük çanak anten kullanmak en doğru seçim olacaktır. Bu saydıklarımız Türksat uydusu içindir. Örneğin Astra uydusu için bu boyut farklı olacaktır. Uydu anten servisi olarak birinci sınıf malzeme kullanmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf malzeme kullanmamızın amacı kullanacağınız ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Günümüzde artan güvenlik kamera ihtiyacınızı da karşılayan firmamız arızalarınızı, sıfırdan montaj ve kurulumlarınızı itina ile yapmaktadır.

Diafon arıza ve kurulumlarınız için ayrıca talepte bulunabilirsiniz.

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara