Sokullu Uydu Servisi

ileEdk Elektronik

Sokullu Uydu Servisi

Sokullu Uydu Servisi Ankara çanak anten teknik servis olarak Ankara uydu servis işi yani bizim 2006 yılından bu yana başta gelen işlerimizden biridir. Çanak Anten servisi Ankara olarak garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sokullu Antenci

Sokullu ‘ da antenci olmak bizim işimiz. Güler yüz garantili hizmetle Ankara’ nın her yerine uydu hizmeti vermekteyiz.

Sokullu Uyducu

Sokullu uyducu faaliyetlerimiz , 2006 yılından bu yana sizlere teknik destek vermektedir. Sokullu’da uyducu aradıysanız o zaman Çankaya uydu servisi firmamızı arayabilirsiniz.

Sokullu Çanak Anten servisi

Sokullu çanak anten servisi haftanın 7 günü kesintisiz olarak en son model cihazlarımızla hizmet vermekten övünç duyar.

Sokullu Çanak Anten Arıza

Sokullu çanak anten arıza ve kurulum işlerinize garantili olarak hizmet vermekteyiz. Her boyut çanak anten montajlarınıza uygun fiyat servis anlayışıyla hizmet vermekteyiz.

Sokullu Elektrikçi

Sokullu Dikmen elektrikçi olarak tüm elektrik arızalarınıza garantili olarak hizmet vermektedir. Elektrik arızaları şöyle sıralayabiliriz. Elektrik sigorta değişimi, priz anahtar değişimi, topraklı priz değişimi, kablo çekme, avize , apartman aydınlatma montajı, akıllı anahtarsız kapı kilitleri, diafon arıza, led aydınlatma sistemleri olarak sokullu da teknik hizmet vermekteyiz.

Sokullu Televizyon Tamircisi

Sokullu Tv tamircisi olarak tüm marka ve model televizyon arızalarına garantili olarak bakmaktayız. Seg tv tamiri vestel tv tamiri, samsung tv tamiri, philips tv tamiri, lg televizyon tamiri, axen tv tamiri olmak üzere tüm arızalara garantli olarak Sokul Dikmen uydu servisi olarak teknik hizmet vermekteyiz.

Sokullu Bilgisayar Tamiricisi

Sokullu bilgisayar tamircisi olarak tüm marka model laptop ve bilgisayar , arızaları , ram fan, kasa temizleme, format atma vb işlerine garantili olarak bakmaktayız.

Sokullu İnternet Arıza Servisi

Sokullu ‘da internet ve modem arızalarınıza bakmaktayız. Cat 5 ve cat 6 kablo yenileme sıfırdan hat çekme vb işlere teknik destek vermekteyiz.

Sokullu digitürk servisi, sokullu tivibu servisi, sokullu d-smart servisi, sokullu türksat çanak anten arıza, Sokullu çanak anten yön ayarı, çanak anten fiyat, merkezi uydu sistemi kurulum fiyatları, sinyal yok arızları , uydu anten arızaları, elektrik arızaları, görüntü yok arızaları, yabancı uydu kurulumu

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara