Mustafa Kemal Mahallesi Uydu Servisi

ileEdk Elektronik

Mustafa Kemal Mahallesi Uydu Servisi

Mustafa Kemal Mahallesi uydu servisi

Mustafa Kemal Mahallesi uydu servisi arıza ve kurulum olarak sizlere hizmet etmektedir.  Hizmetleri arasında sıfırdan çanak anten kurulumu, uydu anten yön ayarı bilgisayar   arıza, elektrik arıza, güvenlik kamera kurulum, hırsız alarm sistemleri , diafon , internet arıza, LCD TV tamiri, avize montaj vb işlerinde de teknik hizmet vermektedir. Çankaya uydu servisi haftanın 7 günü kesintisiz teknik destek imkanı

Mustafa Kemal Mahallesi Uydu Servisi

Uydu servisi Ankara  

Mustafa Kemal mahallesi uydu servisi bizim en başta olan işlerimizden biridir. Uygun fiyatlı olan çanak anten kurulum ve montaj hizmetlerimiz ile sizlere 2006 yılından bu yana teknik destek vermekteyiz. Ankara uydu servisi ile Çankaya’da öncü firmalardan biri olmaya azimle devam ediyoruz. Ankara’nın her yerine uydu teknik servisi olarak haftanın her günü teknik hizmet vermekteyiz.

Uyducu Mustafa Kemal mahallesi

Uyducu olmak emek ve bilgi ister. Disiplinli personelimizle sizlere garantili kurulum hizmeti veriyoruz. En ince hassas ayarı yapılarak Türksat ve diğer yabancı uydulardaki tüm kanalları izleme olanağı sağlıyoruz. Hotbird, Astra ,Sirius, arapsat. Arabsat, Digitürk, Tivibu,   D-Smart vb uyduları kurulum ve  montajlarını en uygun fiyata yapıyoruz. Çankaya uydu servisi firmamızı arayarak uygun fiyat alabilirsiniz.

Anteci merkezi uydu sistemleri

Antenci mi aradınız ucuz ve en uygun fiyatla arıza ya baksın ayrı zamanda çanak anten, LNB, kablo kaliteli ve uygun fiyatlı mi olsun istediniz.  O zaman d doğru firmadasınız. Merkezi uydu sistemleri arıza ve sıfırdan kurulum için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Merkezi uydu sistemi kablo bulma sinyal yok arızaları gibi problemlere garantili olarak bakmaktayız. 

Elektrikçi Mustafa Kemal Mahallesi 

Elektrikçi olarak Mustafa Kemal mahallesinde hizmet veren firmamız sigorta atması ve değişimi, priz değişimi, avize montajı, elektrik kablo değişimi, edk ELEKTRONİK firmamız en iyi şekilde sizlere çözümler sunmaktadır.

Ahd güvenlik kamera kurulumu

Güvenlik kamera günümüzde artan hırsızlık ve güvenlik nedenleriyle tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Teknolojinin artması nedeniyle yüksek çözünürlüklü ahd ve ip kameralar öncelikli tercih sebebi olmaktadır. 2,0 ve 5.00 MP kameralar görüntüde sizlere ayrıntı sunarak daha net görmenizi sağlıyor. Firmamız sıfır kurulum dışında arıza ve eski kameraların değişiminede bakmaktadır. 

Hırsız alarm sistemleri

Hırsız alarm sistemleri en güvenilir güvenlik sistemlerinden biri olmaya devam ediyor. Firmamız kurulum ve arıza işlerine bakarak sizlere Mustafa Kemal mahallesinde hizmet vermeye devam ediyor.

Diafon kurulum arıza

Diafon arıza, kurulum işlerini 2006 yılından bu yana yapan firmamız netelsan ve Auidi görüntülü konuşma sistemlerine en uygun fiyatlarla bakmaktayız. 

Bilgisayar Arıza

Laptop ve masa üstü bilgisayarlarınızın arıza ve format işlemlerine garantili olarak bakmaktayız.

Tv Arıza

Tüm marka model televizyonların arızalarına Mustafa Kemal Mahallesinde garantili olarak bakmaktayız. Samsung, lg. Vestel, Seg, Philips, Arçelik, Beko , Sony olmak üzere tüm markaların arızalarına bakmatayız.

İnternet Arıza ve Kurulum

İnternet modem kurulum, arıza cat 5 cat 6 kablo çekme işlemlerine Mustafa Kemal Mahallesinde garantili teknik servisi anlayışımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

D-smart- Digitürk – Tivibu uydu sistemleri arıza teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara