Merkezi Uydu Sistemleri

Bir apartmana merkezi uydu sistemi kurulumu yaparken TÜRKSAT , HOTBİRD, EUTALSAT (DİJİTÜRK) uydularını kurmaktayız.Yaygın olarak kurulan sistemler yukarıda saydığımız sistemlerdir. On dairelik bir binaya 12×10 merkezi sistemi santrali kuruyoruz. 12×10 olan bu santralde 2 adet daha fazladan çıkış vardır. Çıkışlardan biri bozulduğu zaman 2 tane fazla olan çıkışlardan birini kullanabilirsiniz. Merkezi uydu sistemlerinde 12×10 ‘luk santrali bu sebeple kullanmaktayız. Merkezi çanak anten sistemleri santrallerini havalandırma boşluklarına yada bacalara sağlam dübellerle monte ediyoruz. Bu uydu sistem santrallerine sonrasında ekte yapmamız mümkündür. Çankaya uydu servis hizmetimiz için firmamızı haftanın 7 günü arayabilirsiniz.

10 hane için kullanıcak merkezi uydu sistemleri malzeme listesi aşağıdadır.

* 10 adet uydu priz

* 12×10 merkezi uydu sistemi santrali

* Ortalama 300 metre kablo

* 2 tane 110 cm lik çanak anten

* 2 tane LNB

* 1 tane 65 cm lik Dijitürk Çanak Anten

* 1 tane Dijitürk LNB

* F Kollektör (100 yakın)

* Çelik Dübel, Perçinler , Elektrik Bantları

Kurmuş olduğumuz uydu merkezi sistemleri 2 yıl garantilidir. Servisimizden kaynaklanan arızalar ücretsiz tekrar yapılmaktadır. Ankara uydu servisi olarak haftanın 7 günü teknik destek vermekteyiz.

Merkezi anten servisi olarak arıza bulma , sinyal yok arızaları, sıfırdan çanak anten kurulum olarak servis hizmeti vermekteyiz. Santral uydu sistemleri istenilen ve ihtiyaç duyulan her yere yapılabilmektedir. Sayı kısıtlaması yoktur. En uygun ve ucuz fiyatlar almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara