Kırkkonaklar Uyducu

ileEdk Elektronik

Kırkkonaklar Uyducu

Kırkkonaklar Uyducu uydu anten servisi olarak , Keçiören, Çankaya, Mamak, Altındağ, Yenimahalle, Ankara semtlerinde çok uzun süredir teknik hizmet vermektedir. Anten servisi vermenin dışında bununla birlikte ; güvenlik kamera , elektrikçi, led tv televizyon tamircisi, plazma televizyon tamircisi, duvara lcd tv montajı, merkezi uydu anten sistemi kurulumu ve arıza teknik servisi, avize led aydınlatma sistemi montajı, kornej montajı, elektrik priz değişimi, elektrik sigorta değişimi vb hizmetleri 2012 yılından buna yana garantili olarak yapmaktadır. Sizlere çok daha iyi ve kaliteli olarak hizmet vermek için en son teknik malzemelerle hizmet sağlamaktadır. Bunun sonucunda Kırkkonaklar Uyducu Türkiye’ den sinyali çeken her uydu anteni montajını yapabilmekteyiz. Bunlardan bazıları ise şöyledir, Eutelsat 07 e , Astra 19 e, Hotbird 13 e , D smart, Digitürk, Arabsat, Sirius, Tivibu, Azerspace, Badr 26 derece ve vb uydu sistemlerini itina ile kurabilmekteyiz.

Kırkkonaklar Çanak Anten Montajı

Kırkkonaklar Çanak Anten Montajı Uydu tamircisi sizlere en uygun fiyatlarla çanak anten montajı sağlayarak sizlere evde tv izleme imkanı sağlamaktadır. Çanak antenlerimiz 1. sınıf antenden olup paslanmaya dayanıklı olarak montajı yapılmaktadır. Lnb lerimiz dış ortama dayanıklı plastiktendir ve de 4 k yayınları alabilmektedir. Uydu anten kablolarımız iletkenliği yüksek malzemeden olup yerli üretim ve dış ortama dayanıklı malzemeden yapılmaktadır.

Kırkkonaklar Uydu Anten Tamiri

Kırkkonaklar uydu anten tamiri sizlere , uydu anten arızaları , çanak arızaları , çanak yön ayarı , uydu kablo değişimi vb arıza ve kurulumlarınız için firmamızı hemen iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Uzun yıllardır elektrik ve elektronik üzerine hizmet veren EDK elektronik firmamız tüm uydu anten işleri ve merkezi uydu arızalarınızı garantili olarak çözmektedir. Edk çanak anten servisini hemen arayabilirsiniz.

Elektrikçi Kırkonaklar

Elektrikçi Kırkkonaklar ; ev, dükkan ve iş yeri tüm elektrik arızalarınız için Edk firmamızı hemen arayabilirsiniz. Elektrik priz değişimi, sigorta atması ve tamiri , kablo uzatması, lamba montajı vb işleri en hızlı ve uygun fiyatlarla giderip sizlere Kırkkonaklarda çözüm ortağı olmaktadır.

Tv Tamircisi Kırkkonaklar

Televizyon arızalarınız için Edk elektronik firmamızı arayabilirsiniz. Ankara içi Lcd ve Plazma tv’leriniz adresten servis ücret karşılığı alınmaktadır. Detaylı bilgi için Edk elektronik firmamızı arayabilirsiniz. Her marka televizyon tamiri firmamızda yapılmaktadır.

kırkkonaklar uyducu

Bilgisayar Tamiri ve Bakımı Kırkkonaklar

Her marka model bilgisayar ve laptop tamiri firmamızda yapılmaktadır. Bilgisayar kasa ve fan temizliği, Cipset macun yenilenmesi, laptop tamiri, temizliği ve ekran değişimi vb işler için Edk bilgisayar servisimizi arayabilirsiniz.

Kırkkonaklar Güvenlik Kamera Montaj, Satış ve Servisi

Güvenlik kamera sistemleri, artık günümüzde ihtiyaç duyulmaktadır. Nedeni güvenlik kaygıları vb Ahd güvenlik kamera sistemleri şuanda analog kamera sistemlerinin yerini almıştır. Nedenine gelince daha iyi görüntü sağladığı için yerini almıştır. Sizlere daha iyi hd kalitede görüntü ve güvenlik sağlayan ahd kamera sistemlerini ister konutlarınıza, ister iş yerlerinize veya güvenlik ihtiyacı duyacağınız her yere montajını yaptırabilirsiniz.

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara