Güvenlik Kamera Sistemleri

ileEdk Elektronik

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Firması

Güvenlik kamera sistemleri firması olarak 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Güvenlik kameraları adından da anlaşılacağı gibi sizlere daha güvenli ortam sağlamak için çok büyük faydalar sağlayan bir sistemdir. İster iş yerinize isterse oturduğunuz yere kurulum yaptırabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri firması olarak ahd ve ip olarak kurulum, montaj ve teknik destek vermekteyiz. Tüm kameraların arızalarına bakmaktayız.

Güvenlik kameraları hırsızlığa karşın caydırıcı olduğu kadar ortalama 30 gün 7/24 saat kayıt yapabilme sayesinde eskiye dönük kayıt izleme imkanı sağlar. Eğer bulunduğunuz yerde merkezi uydu sistemi varsa güvenlik kameraları sayesinde bahçenizi otoparkınızı yani güvenlik kamerasının gösterdiği her yeri rahatça evinizdeki televizyon ‘dan izleyebilirsiniz. Yüksek çözünürlükte (HD) ve diğer modellerimizle satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Ankara Güvenlik Kamera Firması ,

Güvenlik kamera arıza ,

Çanaka’da güvenlik kamera firması ,

ahd güvenlik kamera,

ip güvenlik kamera ,

güvenlik kamera ustası ,

güvenlik kamera teknik servisi ,

Güvenlik kamerası sistemleri   sınırlı olmamakla birlikte ülkemizde  çeşitli özellikler sahip kameralar bulunmaktadır. Teknolojinin gelişimiyle  güvenlik kameraları da birçok işlevsel özelliklerle donanmış durumdadır. Geçmişte sadece basit analog kameralar ile kullanılabiliyor iken günümüzde ahd ve IP kameralarla da görüntüleme yapılabilmektedir.

Güvenlik kameraları; yüksek görüntü hd  kalitesi ile gece ve gündüz, iç ve dış mekanlarda görüntü kaydı yapabilmektedir. Güvenlik kameraları  HD özelliği ile yüksek kalitede görüntü alınabiliyor iken  LED teknolojisi sayesinde  karanlık ortamlarda da net görüntü elde edilebilmektedir.

Güvenlik kamerası sistemlerinde görüntü kalitesini arttıran baş etkenlerden biri  güvenlik kamerası çözünürlüğüdür. Geniş bir bölgede  güvenlik ihlali fazla olabileceği düşünülerek, bu alanlarda yüksek çözünürlüğe sahip olan  zoom özellikli kameralar  tercih edilebilmektedir. Güvenlik kamerası zoom özelliği ile uzak olan noktaların yakınlaştırılması mümkün  kılınabilmektedir.

Çok daha geniş bir alanda güvenlik sağlanması durumlarında, hızlı doom ya da PTZ kameralar tercih edilebilmektedir. Hızlı Doom ve PTZ kameralarda, kamera açısı dijital olarak değiştirilebildiğinden geniş alanların izlenmesi çok daha kolay olmaktadır. Güvenlik kamerası 360o dönme aralığında hareket edebilmektedir. Bu nedenle yapısı  kubbe şeklinde olabilmektedir. Kubbe şeklinden ötürü lens döndüğü zaman fark edilmemekte ve bu da caydırıcılığı dahada çok arttırabilmektedir.

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara