Dikmen Uyducu

ileEdk Elektronik

Dikmen Uyducu

Dikmen uyducu olarak Çankaya ‘ da hizmet vermek üzere en son teknik ekipmanlarımızla sizlere haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Uydu anten kurulum ve montaj işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Dikmen uyducu olarak sizlere en iyi hizmeti vererek uzun yıllar kullanacağınız uydu anten sistemleri kurmaktayız. Merkezi uydu sistemleri arızaları, uydu anten tamircisi, sinyal yok arızaları olarak sizlere çanak anten ile ilgili tüm hizmetleri garantili olarak yapmaktayız.

Televizyonunuz da Sinyal yok arızası görüntüsü alıyorsanız bunun bir çok nedeni olabilir. Çanak anten yön ayarı bozulmuş olabilir, Lnb si arıza yapmış, uydu anten kablosunda deforme olmuş yada uydu alıcınızda tuner arızası olabilir. Çankaya Uydu Servisi ve Dikmen uyducu olarak teknik destek olmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Dikmen Uyducu Ankara

İster evinize ister iş yerinize çanak anten kurulum yaptırabilirsiniz. Tek televizyondan 8 televizyona kadar 8 çıkışlı lnb ile merkezi santral sistemine ihtiyaç duymadan uydu yayını alabilirsiniz. Merkezi uydu sistemlerde tv sınırlaması yoktur. Konumuzda uzman olan kadromuzla merkezi uydu sistemleri kurulum ve arıza hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Deneyimli servis ekibimiz, uydu antenlerindeki uydu arızalarını ve kurulum sorunlarını çözmek için size haftanın 7 günü hizmet vermektedir. TV’nizin kanalları var mı yoksa yeni taşınmışsınız, antene mi ihtiyacınız var? Dikmen uydu servis şirketimiz buradan faaliyete geçmiştir. Bir telefon kadar yakınız, işletme numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli tarih ve saat aralığında teknik servis hizmeti vereceğiz. Ankara Çankaya bölgesinde tüm alanlara hizmet verebilecek güçlü bir filomuz var. Teçhizatlı araçlarda uydu ekipman ve yedek parçaları kullanarak gerekli hizmetleri kısa sürede veriyoruz. Uyduların sık sık arızalanmasından şikayet ediyorsanız, bizi seçmek doğru seçimdir. İlke olarak, müşterilere güvenilir bir hizmet vermek öncülüğümüzdür.

Dikmen Uyducu Dikmen Çanak Anten Servisi, Dikmen Anten Arıza ve Uydu Sinyal Yükseltmesi, Merkezi Uydu Servisi, Çanak Anten Servisi Dikmen, Uydu Anten Tamircisi

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara