Dikmen Uydu Servisi

Uydu Anten Servisi

Dikmen uydu servisi olarak Çankaya’ nın her yerine hizmet vermekteyiz. Çanak anten ustalarımız konusunda uzman kişiler olup sizlere uydu teknik konusunda her gün hizmet vermektedir. Sizlere garantili olarak hizmet veren firmamız her türlü uydu anten arızalarınıza en kısa zamanda cevap vermektedir. Ankara’ nın her yerine 40 dakikada hizmet veren firmamız 2006 yılından bu yana sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Verdiğimiz uydu hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz. Çanak anten kurulum ve montaj, uydu anten arıza ve onarım, Türksat çanak anten kurulum ve yön ayarı, kanal frekans tarama, d-smart uydu servisi, digitürk uydu servisi, next star uydu anten montaj, merkezi uydu servisi ve arıza, uyducu, uydu ustası olarak teknik destek vermekteyiz.

Uydu sistemlerimizden yapılacak işlemlere göre belirlenen en uygun fiyat ve seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Dikmen uydu servisi yapılacak çalışmalara göre isteklerinizi en kısa sürede çözümlemektedir. Arızanın veya çanak anten kurulumun olduğu adreste en kısa sürede olup probleminizi çözülmektedir. Merkezi uydu sistemleri kurulum ve montaj konusunda uzman olan firmamız istek ve taleplerinize göre fiyatlandırıp garantili olarak yapmaktadır.

Çankaya uydu servisi olarak elektrik arızalarınıza, bilgisayar arızlarınıza, lcd tv arızalarınıza, internet arızalarınıza, güvenlik kamera arızalarınıza, elektrikçi, bilgisayarcı, güvenlik kamera ustası olarak teknik destek vermekteyiz.

Uydu Anten Yön Ayarı

Dikmen’de uydu yön ayarı yapan firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm uyduların uydu yön ayarını garantili olarak yapmaktayız. Türksat, Hotbird , Astra , Sirius, Digitürk , D- smart , Tivibu, Arabsat, Nilsat, Badr, Azerspace Türkiye’den çeken tüm uyduların en ince ayarına kadar yapıyoruz.

Merkezi Uydu Sistemleri Arıza Servisi

Dikmen Merkezi uydu sistemleri arıza servisi olarak haftanın 7 günü teknik destek vermekteyiz. Merkezi uydu anten kurulum ve satış fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Ankara Uydu servisi olarak sizlere hızlı ve garantili hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonHemen Ara