Diafon Sistemleri Kurulum Firması

ileEdk Elektronik

Diafon Sistemleri Kurulum Firması

 Diafon Firması Ankara 

Ankara diafon firması  olarak  satış, montaj ve kurulum  olarak hizmet vermekteyiz. Eski diofon sistemlerinin yerine en son teknolojiyle yerine alan görüntülü diafon sistemleri ile rahatlığı ve güvenliği yaşayın. Görüntü netliği ile size gelen kişiyi rahatça görebilirsiniz. Apartman dış kapınızda şifreleme sistemi kullanarak hiç anahtar kullanmadan kapınızı açıp evinize rahatça girebilirsiniz. Artık anahtar kullanımına son. Her türlü yere montajı yapılabilen bu diofon sistemiyle bizden hizmet alabilirsiniz. Audio ve Netelsan diafon teknik servis ve arıza durumlarınıza garantili olarak bakmaktayız.

Diafon Arıza, 

Diafon Kurulum,

Ankara Diafon montaj,

Diofon kurulum,

Ankara Diafon Firması,

Diafon montaj ve arıza servisi,

Audio Diafon Teknik Servisi,

Netalsan Diafon Teknik Servisi,

Sesli görüntü apartman sistemleri

En Uygun Fiyatlarla Diafon

Firmamız sıfırdan diafon yapan firmanın yanı sıra arızalara da bakmaktadır. Bünyesinde çeşitli diofon modelleri bulunduran firmamız sizlere garantili olarak hizmet vermektedir.  

Apartman  iş yeri,  ve siteler için montajı yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler daha çok apartman ve sitelere  uygulanmaktadır. Bunula birlikte genelde bireysel olarak villa tipi evler için uygulanan modellerde de bulunmaktadır. Ofis tarzı ve iş yerlerinde güvenliğin sağlanması ayrıca dışarıdan gelen kişinin kim olduğunun anlanması için kullanışlı ürünlerdir.
 
Günümüzün yeni yapı inşaat projelerinin genelinde  tercih sebebidir. Sosyal tesis, güvenlik kulübeleri, diğer dairelerle direk olarak görüşme sağlayabilme özellikleriyle  inşaat firmaları  tarafından benimsenmiş durumdadırlar.
 
Ekran boyutları, model ve özelliklerine göre fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Konuşma sistemlerinde 2,5 inç ekrandan 7 inç ekran boyutuna kadar farklılık sunmaktadır. Ayrıca daireler arası görüşme, bloklar arası,   görüşme gibi  olanaklar sağlamaktadır.
 
Daire içi zil paneli, monitör, santral, güç kaynakları gibi  elektronik parçaların  çalışması ile görüşme ve konuşma imkanı sağlanabilmektedir.
 
Konu ile ilgili  bilgi, keşif ve fiyat teklifi  için bize ulaşabilirsiniz.
 
Ankara’ da kapı kapı diafon firması aramaya son sizlere bir telefon kadar yakınız. Görüntü ve ses problemleriniz için teknik servis isteyebilirsiniz.  En ucuz diafon marka model fiyatı almak için haftanın 7 günü firmamızı arayabilirsiniz. Çankaya ilçesi başta olmak üzere Ankara’nın her yerine teknik servis hizmetimiz vardır. 

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara