Balgat Uydu Servisi

Uydu Servisi Balgat

Uydu Servisi Balgat olarak her yere servis anlayışıyla hareket eden Firmamız sizlere çanak anten hizmetleri üzerine tüm teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Verdiğimiz uydu hizmetlerini şöyle sıralayabiliriz. Çanak anten kurulum, çanak anten montaj, uydu anten montaj, tv anten kurulum, next çanak anten montaj, türksat 42 çanak anten kurulum, sinyal yok arızaları, merkezi uydu sistemleri arıza ve bakım onarım firması olarak Balgat’ ta ilçesinde faaliyet göstermekteyiz.

Çankaya uydu servisi olarak uydu anten firmamız 2006 yılından bu yana sizlerleyiz. Çanak anten gelişen teknoloji ile birlikte tv kanal sayısı artmakta olup, bununla birlikte elektrik arıza, internet modem kurulum, apartman aydınlatma , priz değiştirme , diafon apartman zili tamiri , ahd güvenlik kamera kurlum , satış ve montaj , hırsız alarm sistemleri olarak Ankara uydu servisi sizlere garantili olarak hizmet vermektedir.

Elektrik Teknik Serivisi

Elektrik arızalarınıza , priz değişim, yüksek voltajdan gelen sigorta atmalarınıza, avize montaj, kablo hattı çekme garantili olarak teknik destek vermekteyiz.

Balgat Uyducu

Balgatta uyducu bulmak çanak anten arıza ve montajı, uygun ve hesaplı çanak anten firması bulmak mı istediniz. o zaman hemen bizi arayabilirsiniz.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri olarak arıza ve kurulum ve montaj işlerinizi garantili olarak yapmaktayız. Uydu anten santral işi bizim işimiz. Tüm apartman, villa, iş yeri vb her yere merkezi uydu kurulumlarını yapmaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara