Ayrancı Uydu Servisi

UYDU SERVİSİ AYRANCI

Uydu Servisi Ayrancı firması 2006 yılı aşkın süredir garantili olarak uydu sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Uydu sitemleri üzerine başarılı işler yapmış olan uydu anten firmamız. Sizlere en iyi hizmet anlayışla uydu anten servis hizmetini vermektedir. Çanağınız da gelen bir arıza, sinyal yok arızaları, merkezi uydu sistem kurulum ve arızalarına Çankaya uydu servisi haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

AYRANCI UYDUCU

Ayrancı’ da uyducu nerede demeyin çünkü size o kadar yakınız ki bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Hızlı uydu servis hizmetimizle sizi şaşırtmaya devam edeceğiz.

En ucuz uydu anteni bizde bulabilirsiniz. Kaliteli ve garantili olan uydu ekipmanlarını bizde bulablirsiniz. Her boyut uydu antenler olup bunun yanında hd uydu alıcısı, mini, uydu alıcısı, lnb vb malzemeleri bizdentemin edebilirsiniz.

ÇANAK ANTEN MONTAJI AYRANCI

Çanak montaj ustalarımız bu işi yıllardır yapan kişiler olarak sizlere en iyi anten montaj işlerinize çözüm bulmaktadır. Türksat 4a uydu montajı yaptırmak istediyseniz o zaman doğru adrestesiniz. Çatı anten montajı yada balkon montajı fark etmez bizim için her boyut çanak anten montajını yapabilmekteyiz. D-smart ve digitürk uydu servis hizmetimiz de mevcut olup haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Sinyal yok arızaları, uydu anten yön ayarı, merkezi uydu sistemi servisi, uydu tamiri vb konularında Ayrancı semtimizin her yerine servis hizmeti

Call Now ButtonHemen Ara