Anten Kurulum Firması Çankaya

ileEdk Elektronik

Anten Kurulum Firması Çankaya

Anten Kurulum Firması Çankaya olarak uydu anten kurulumu yaparken ilk önce uydu montajın iyi ve sağlam şekilde yapılmış olması gerekir. Uydu alıcınızın sinyal seviyesi yüzde 60 larda olması gerekir. Bu sayede sorun yaşamadan uydu alıcınız görüntüleri alabilir. Çanak anteninizden gelen kabloyu uydu alıcınızın input yazan yere takın uydu alıcınızın scart kablolarından birini Tv nize diğerini uydu alıcınıza takın. Bazen televizyonlarda birden fazla scart girişi olabilir. Uydu alıcınızdan çıkan scart kablosunu Tv nizin hangi scart girişine takarsanız tv nizin kumandasında taktığınız girişi seçmelisiniz. Daha sonra uydu alıcı kumandasından uydu kurulum seçeneğine gelip kanal taraması yapın.

Anten Kurulum Firması Çankaya firmamızdan Çift çanak anten kurulumu yaptırdıysanız, kurulumu şu şekilde yapabilirsiniz. Uydu alıcınızın menüsünden diseqc ayralarına gelip 1. çanak için diseqc 1c yada A seçmeli diğer çanak içinde disaeqc C yada B seçmelisiniz. Bu değerleri uydu alıcınızın menüsünden seçtikten sonra kurulumu yapabilirsiniz. Bazı uydu alıcılarında eski TP değerlerini silmeniz gerekir. Yoksa yeni uydu kanallarını bulamazsınız.

Uydu Anten Ustası

Uydu anten ustalarımız tecrübeli olup uzun yılladır bu işi yapmaktadır. Tüm montaj cihazlarımız şarzlı olup, uydu yön bulucularımız en hassas ayara kadar yapmaktadır. Son model olan cihazlarımızla daha kısa sürede montaj imkanı sağlamaktayız.

Antenci Çankaya

Antenci Çankaya uydu servisi olarak her türlü anten kurulum ve montaj servisini garantili olarak yapmaktayız. Anten servisi olarak Çankaya’ nın her yerine teknik destek servisi hizmetimiz haftanın her günü verilmektedir.

Uyducu Çankaya

Uyducu Çankaya hizmetimiz çanak anten arıza ve kurulum olarak her yere servis imkanı ile siz değerli müşterilerimize çanak anten ile ilgili her konuda teknik destek vermektir. Çankaya’ da uyducu bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uyducu bulmak istiyorsanız firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Çanak Antenci Çankaya

Çanak anten firması aramak için uzun zaman harcamayın çünkü Ankara Uydu Servisi firmamız sizlere çanak anten ile ilgili, montaj, arıza, kurulum, yön ayarı vb konularda sizlere tam destek sağlamaktadır. Uydu anten firmamızı aramak için iletişim bilgilerimize göz atabilirsiniz.

Yazar hakkında

Edk Elektronik administrator

Call Now ButtonHemen Ara